درباره هفت اقلیم

قبل از هر چیزی ورود شما به گروه حقوق بین الملل هفت اقلیم رو خوشامد میگیم امیدوارم بتونین اطلاعات خوب و جدیدی  رو از مشاوران و وکلا متخصص ما  کسب  کنین  و همینطور به جواب سوالات خودتون برسید. چرا که مهم ترین دغدغه ما و هدف اصلی ما از تاسیس گروه هفت اقلیم کمک به شما برای انتخاب بهترین روش ها و مقرون به صرفه ترین اونها در کوتاه ترین زمان ممکنه.

چرا اسم هفت اقلیم ؟

هفت اقلیم ، درواقع  نوعی تقسیم ‌بندی جهان به هفت منطقه بر پایۀ جهان‌بینی ایرانیان قدیم بوده. در فرهنگ کیش زرتشت جهان به هفت اقلیم یا کشور تقسیم شده بود و در اوستا از هفت اقلیم نام برده شده.ابوریحان بیرونی دانشمند بزرگ ایرانی هم در کتاب  (التفهیم) به این دسته بندی ها اشاره کرده که عبارتن از :

  • اقلیم اول هندوستان
  • اقلیم دوم عرب و حبشستان
  • اقلیم سوم مصر و شام
  • اقلیم چهارم ایران، ایرانشهر
  • اقلیم پنجم صقلاب و روم
  • اقلیم ششم ترک و یاجوج
  • اقلیم هفتمچین و ماچین

و البته میدونیم که کره خاکی هم از هفت قاره مجزا از هم تشکیل شده که همین شد فلسفه نامگذاری مجموعه ما تا این نوید رو به شما عزیزان بدیم که مقصد شما هر گوشه از این هفت قاره کره خاکی هم که باشه گروه هفت اقلیم اینجاست تا به شما کمک کنه تا در طول مسیر تنها نباشین و چه خوب که میتونین از کمک افراد کار بلد و قابل اعتماد که چندین سال تجربه دارن و پیچ و خم های این مسیرو به خوبی میشناسن استفاده کنین.

فلسفه شکل گیری هفت اقلیم چیه ؟

دراین سال‌های اخیر با افزایش میل به مهاجرت میان ایرانی ها مواجه هستیم که برای ارتقای کیفیت زندگی، تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان، کار و سرمایه‌گذاری در شرکت‌های پیشرفته بین‌المللی؛ باعث شده به فکر کوچ از وطن باشن که البته  مولفه های اقتصادی و سیاسی کشورمون هم نقش پررنگی در این تصمم  گیری ها داشته. کلماتی مثل مهاجرت، خرید ملک، ثبت شرکت، ویزا و تحصیل در خارج از کشور موضوعاتی هستن که  این روزها دیگه به شنیدنشون عادت کردیم، طبق آخرین آمار رسمی منتشر شده که در سال ۲۰۲۰ میلادی، بیش از ۴ میلیون مهاجر ایرانی در سرتاسر جهان زندگی می‌کنن. راه‌های مختلفی برای مهاجرت وجود دارن. تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری و ازدواج از اصلی‌ترین این راه‌ها هستن.اما متاسفانه کمتر مجموعه ای تخصص لازم و کافی، جهت ارائه خدمات باکیفیت در این موضوعات رو داره. ما بهترین مشاوران مهاجرتی و وکلا مهاجرت  رو در گروه حقوق بین الملل هفت اقلیم جمع کردیم تا راهنمایی‌های لازم رو در زمینه اخذ ویزا، اقامت، پذیرش تحصیلی و بورسیه تحصیلی، کاریابی و سرمایه گذاری بین المللی برای شما ارائه کنن.

 ما با راه کارهایی که در اختیار شما قرار میدیم، باعث میشیم سرعت فرآیند مهاجرت شما افزایش  پیدا کنه و از هزینه‌های شما کم شه. برای ارزیابی شرایط مهاجرتی خودتون همین الان و به رایگان با کارشناسان هفت اقلیم تماس بگیرید. همچین گروه حقوق بین الملل هفت اقلیم اولین مجموعه رسمیه که به صورت آنلاین هم بدون این که شمارو تو سختی بندازه کار های مهاجرتی شما رو از جمله مشاوره انجام میده.

چرا انتخاب هفت اقلیم ؟

خب میدونین که این روزا با افزایش تقاضا برای مهاجرت،‌ متأسفانه شاهد کلاهبرداری‌های مهاجرتی زیادی هستیم. از این رو تصمیم  گروه حقوق بین الملل هفت اقلیم این بوده که با ارائه اطلاعات دقیق و کامل در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی در مسیر موفقیت هرچه بیشتر شما عزیزان حرکت کنه.

کارشناسان هفت اقلیم سابقه زندگی و مهاجرت در کشورهای مختلف جهان رو دارن. به همین دلیل میتونن با تسلط کامل به شرایط و قوانین مهاجرتی کشور مدنظرتون، با صداقت و به درستی شما رو راهنمایی کنن شما رو در انتخاب بهترین مقصد مهاجرتی یاری کنن.همچنین ما برخلاف مجموعه های دیگه که بعضا روش های غیراصولی و پر ریسک رو به متقاضیان  پیشنهاد میکنن فقط روش های قانونی رو به شما توصیه میکنیم.

0 +

پرونده

0 +

پرونده بسته شده

0 +

ویزا دریافت شده

0 +

پرونده در انتظار

مهاجرت به خارج از طریق تحصیل:

 مهاجرت تحصیلی یکی از روش‌های معمول مهاجرت به حساب میاد که معمولا در مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و مدارس صورت میگیره. مهاجرت با روش تحصیلی در کشورهای خارجی، اغلب به دو صورت اخذ پذیرش در یکی از دانشگاه برتر دنیا و دیگری از طریق اخذ بورسیه تحصیلی انجام میشه. البته شرایط مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور در کشورهای مختلف متفاوته و هر کدوم از مقاطع مدارک و آزمون‌های ورودی مختص به خودشون رو دارن. با این وجود ارائه برخی از مدارک و داشتن تعدادی از شرایط برای تحصیل در خارج ضروریه. شرایط و مدارکی  مثل داشتن مدرک زبان، نامه پذیرش از یکی از دانشگاه‌های معتبر، مدارک هویتی، داشتن شرایط مالی مناسب، مدارک تحصیلی دوره‌های قبل، ریز نمرات سال‌های گذشته تحصیل، داشتن CV  قوی و…

شرایط اخذ اقامت از طریق تحصیل در کشورهای مختلف متفاوته اما در بیشتر کشورها دانشجویان در ابتدا اقامت موقت دریافت می‌کنن و در صورت تمایل میتونن پس از طی یک پروسه مشخص به اقامت دائم یک کشور برسن. برخی از کشورها قوانین راحت‌تری برای اخذ اقامت از طریق تحصیل دارن. گروه حقوق بین الملل هفت اقلیم خدمات کاملی از جمله اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و مدارس بین المللی،فرآیند اخذ ویزا،ثبت نام در کالج ها و دوره های مختلف از جمله کورس های یادگیری زبان های بین المللی،تدارک اقامتگاه و خوابگاه ،آمادگی جهت شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه ها،نوشتن انگیزنامه و ….. به شما عزیزان ارائه میکنه.

مهاجرت به خارج از طریق کار:

 مهاجرت کاری هم از انواع روش‌های پرطرفدار مهاجرته که در حال حاضر مورد استقبال بسیاری از  فارغ التحصیلان دانشگاهی، دانشجویان و متخصصان حرفه‌ای قرار گرفته. بیشتر افرادی که یک مهارت متخصص هستن برای دستیابی به موقعیت شغلی بهتر با درآمد بالا، شروع یک زندگی ایده آل با سطح رفاهی دلخواه، ارتقای مهارت شغلی و اخذ اقامت از این طریق به یکی از کشورهای خارجی پیشرفته مهاجرت می‌کنن. قدم اول برای مهاجرت کاری به هر یک از کشورها دریافت ویزای کاری هست. شرایط دریافت ویزای کار در کشورهای مختلف متفاوته. با این وجود داشتن برخی از شرایط و مدارک برای اخذ ویزا در اغلب کشورها مشترکه. شرایطی مثل داشتن مدارک یا گواهی‌های تحصیلی، سابقه کاری و علمی، تسلط به زبان کشور مقصد، داشتن شرایط مالی مناسب، داشتن جاب آفر (برای برخی از کشورها)، داشتن سن مناسب و…

متخصصان گروه حقوق بین الملل هفت اقلیم از طریق مسیر های مختلفی از جمله اخذ ویزا کار و مکاتبه با کارفرمایان و شرکت و موسسات بین المللی شرایط کار و زندگی برای شما را فراهم میکنن.

مهاجرت به خارج از طریق سرمایه گذاری:

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از انواع روش‌های مهاجرت به کشورهای مختلفه. برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، نیاز به دریافت ویزای سرمایه گذاری برای فرد سرمایه گذارهست. این نوع روش مهاجرتی اغلب برای افرادی مناسب که بودجه و سرمایه کافی دارن و میخوان سرمایه خودشون رو در یک کشور توسعه و گسترش بدن و یا از این طریق به اقامت و یا شهروندی کشور مورد نظر برسن. با این حال شرایط و روش‌های سرمایه گذاری در کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت هستن. گروه حقوق بین الملل هفت اقلیم با داشتن وکلا و متخصصان در حوزه سرمایه گذاری بین المللی درحوزه های ثبت شرکت،خرید ملک و مستغلات،کارآفرینی و انواع روش های سرمایه گذاری در کنار شماست تا با اطمینان سرمایه گذاری کنید.

مهاجرت توریستی به خارج:

مهاجرت توریستی یک نوع روش مهاجرته که از طریق دریافت ویزای توریستی امکان پذیره. ویزای توریستی یا ویزای مهاجرتی، یک سند مشروطه که توسط کشورها به افراد داده میشه تا بتونن در مدت معین در اون کشورسکونت داشته باشن.  در حقیقت ویزای گردشگری، تحت قوانین ثابت، زمان معین رو برای گردشگر تعیین می‌کنه و پس از تموم شدن دوره ویزا، گردشگران باید قلمرو کشور خارجی رو ترک کنن. در تعیین مدت زمان معین شده در ویزای توریستی عواملی مثل قوانین کشور، تعداد بازدید کنندگان مجاز، حقوق فردی و غیره تاثیرگذاره. ویزای توریستی معمولًا به شکل یک برچسب که در پاسپورت گردشگران درج میشه. شرایط اخذ ویزای توریستی برخی از کشورها سادست اما اخذ ویزای توریستی  بعضی دیگه با پیچیدگی‌های زیادی همراهه و بهتره با کمک یک متخصص مهاجرتی انجام شه.

آموزش زبان های خارجی :

یکی از پیش شرط های اصلی و شاید بشه گفت مهمترین اونها برای مهاجرت به خارج کشور دونستن زبان کشور مقصده.تسلط شما به زبان کشور مقصد این امکان رو به شما میده تا ساده تر از دانشگاه مدنظر پذیرش بگیرین،تو کلاس ها حاضر شین یا تو حوزه تخصصی خودتون مشغول به کار شین.درواقع دونستن زبان کشور مقصد لازمه روش های مهاجرت تحصیلی و کاری هست.

به دلیل هزینه های گزاف یادگیری زبان های خارجی در بیرون ایران، ما به عنوان گروه هفت اقلیم جمعی از بهترین اساتید زبان های خارجی (انگلیسی،فرانسوی،آلمانی، ترکی استانبولی،ایتالیایی و …) رو برای شما گرد هم آوردیم که میتونین به سادگی تو کلاس های عمومی و خصوصی هفت اقلیم شرکت کنین و خودتون رو برای مکالمه یا شرکت در آزمون های بین المللی زبان های خارجی آماد کنین. این کلاس ها برای راحتی شما به دو صورت حضوری و مجازی تدارک دیده شده .برای شرکت تو کلاس ها فقط کافیه به بخش مربوط تو وبسایت هفت اقلیم مراجعه کنین.

مهاجرت مطمئن به هفت اقلیم جهان

90%

موفقیت در دریافت انواع ویزا

گروه حقوق بین‌الملل هفت اقلیم توانسته است در بیش از 90 درصد پرونده‌های خود، سربلند خارج شود.